PROBAU

Was möchten Sie tun?

"2021 PROBAU-forma kampanyası" yarışması için
Katılım Koşulları
1.  Çekilişin organizatörü ve veri korumasından sorumlu kişi: BAUHAUS AG, Gutenbergstrasse 21, 68167 Mannheim. 
2. Ödül kazanma hakkına, sadece, amatör futbol takımlarının E, F veya G genç takımları sahiptir. Kazanan kişi tamamen ve doğru doldurulmuş sevklerin çekilişiyle belirlenir. Ergin olmayan kişilerin ve BAUHAUS çalışanların çekilişe katılmaları yasaktır. Çekilişe katılabilmek için herhangi bir ürünün satın alınması, bir hizmetin görevlendirilmesi veya reklam alma izni gerekmemektedir. Çekilişe çoklu katılım mümkün değildir. Her katılımcı belirtilen katılım süresi içinde çekilişe sadece bir kez katılabilir.
3. Tamamen ve doğru doldurulmuş çekiliş kartını posta yoluyla yukarıdaki adrese gönderin veya BAUHAUS merkezinizin inşaat malzemeleri bölümüne verin. Son katılım tarihi 30.05.2021’dur (posta damgası belirleyicidir). Çekilişe www.probau.eu website adresinden de katılmak mümkündür.
4. Kazanan kişi tamamen ve doğru doldurulmuş sevklerin çekilişiyle belirlenir ve e-posta yoluyla haberdar edilir. Kazanan kişi, haberdar edildikten dört hafta sonra yanıt vermiyorsa veya katılma uygun görülmüyorsa veya özellikle kazandığını kabul etmiyorsa, ödül alma hakkını kaybeder ve yeni bir kazanan kişi yeni bir çekilişle belirlenir. Ödül karşılığında nakit para ödenmesi ve ödülü başkasına devretme mümkün değildir. Ödül, kazanan kişiye yapı marketinde verilecektir. Alman hukuku uygulanır. Hukuk yolu kapalıdır.
5. Katılımcının kişisel bilgileri yalnızca çekiliş sözleşmesinin ifa edilmesi için kullanılacaktır, bu demektir ki veriler, kazananların belirlenmesi ve kazanımların AB bölgesi içinde (yasal dayanak: Madde 6 (1) (b) GDPR) teslim edilmesi için kullanılır ve 3 ay sonra silinir.  Verilerin reklam amaçlı herhangi bir şekilde kullanımı sadece katılımcı kabul ederse gerçekleşir. Katılım kartı üzerindeki kişisel veriler katılım ve yarışmanın uygulanması için gereklidir ve yalnızca çekilişlerin yürütülmesi veya ödülün dağıtımı ile ilgilenen şirketler ile paylaşılacaktır. Veri koruma yetkilisinin iletişim bilgileri: datenschutzbeauftragter@bauhaus.info veya 0621 3905 9801.

 
Saklanan kişisel verilerinizden sorumlu kişiye karşı aşağıdaki haklara sahipsiniz:

  • bilgi edinme hakkı,
  • düzeltme hakkı,
  • işlem kısıtlama veya silme hakkı
  • işlemeye karşı itiraz etme hakkı,
  • veri taşınabilirliği hakkı,

Ek olarak, denetleme makamlarına karşı itiraz hakkı vardır. Veri koruma, veri koruma görevlisi ve veri konu haklarınızla ilgili daha fazla bilgi edinmek için www.bauhaus.info/datenschutz adresini ziyaret edebilir veya 0800/3905-000 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Künye | Gizlilik İlkesi